Narzędzia dla blogerów do tworzenia treści wizualnych

narzędzia dla blogerów

Ostatnio na blogu, możecie poznać moje sekretne narzędzia przydatne w blogowaniu. Opowiedziałam Wam już o moich ulubionych wtyczkach oraz stronach, które pomagają mi ogarnąć wszelkie sprawy blogowe. Dzisiaj również podzielę się z Wami moimi pomocnikami. Tym razem będziemy tworzyć ładne treści: grafiki, infografiki, kolaże, ankiety itp.

Każdą ze stron starałam się jak najtrafniej opisać (maksymalnie w kilku słowach), aby ukazać ich najbardziej charakterystyczne i rozbudowane funkcje, ale wiele z tych edytorów posiada więcej niż jedną funkcję, dlatego warto się w nie zagłębić.

Niestety WordPress płata mi figla i każda próba uporządkowania tych narzędzi – alfabetycznie lub w zależności od funkcji – kończy się fiaskiem. Dlatego wybaczcie mi ten chaos i łapcie moje ulubione narzędzia, które sprawiają, że treść jaką Wam przekazuje, jest ładniejsza.


Oto wszystkie edytory i narzędzia online, których dotychczas próbowałam. Do moich ulubieńców należą Piktochart (to właśnie w nim robiłam infografiki z zakładki współpraca), Canva (w której wykonuję większość grafik), a także Prezi (wykorzystywałam także zawodowo).

A Ty jakie narzędzie do tworzenia ładnych treści lubisz najbardziej?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Miło Cię widzieć. Rozgość się!