Regulamin

Blog ten powstał nie tylko z potrzeby wyrażenia siebie. Jest to także miejsce, które ma zapewnić wartość zarówno rozrywkową, jak i motywacyjną. Chcę inspirować Cię swoim życiem, swoimi przekonaniami, zarazić miłością do świata i wdzięcznością za to co masz. Aby żyło nam się lepiej, powstały poniższe zasady. Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  1. Wszystkie teksty na blogu są mojego autorstwa. Wyraźnie oznaczam cytaty oraz wpisy gościnne. Jeśli chcesz wykorzystać moją twórczość w zakresie, który wybiega poza cytowanie i narusza moje prawa autorskie – po prostu zapytaj.
  2. Zabraniam używania w komentarzach wulgaryzmów, złośliwych i obraźliwych uwag, a także komentarzy świadczących o braku kultury komentującego – takie komentarze będą natychmiast usuwane, a autorzy komentarzy zostaną zbanowani.
  3. Jeśli chcesz się promować na moim blogu: zaproponuj fajny projekt lub wpis gościnny. Jestem otwarta na propozycję. Umożliwiam także zostawianie linków do swoich blogów w komentarzach, pod warunkiem, że komentarz wnosi coś ciekawego do dyskusji i ma wartość merytoryczną.
  4. Chcesz przeczytać moje zdanie na dany temat? Promujesz ciekawą akcję charytatywną?
    Śmiało pisz: kontakt@rytmklawiatury.pl