Polskie podcasty, które warto znać #3 Kolejna dwunastka!

W 2016 i 2017 roku powstały na moim blogu dwa wpisy, dotyczące polskich podcastów, które z całego serca polecam. Od tamtego czasu polski podcasting rozrasta się coraz szybciej i powstaje mnóstwo nowych i ciekawych kanałów. Podcasterzy mają już nawet swoje wyjątkowe wydarzenia (Polcaster), na której uczą się jak jeszcze lepiej robić to co kochają najbardziej. Dzisiaj więc dzielę się z Wami kolejnymi polskimi podcastami wartymi polecenia. Słuchajcie, bo warto!

Po ludzku o pieniądzach

O Radku pisałam już przy okazji pierwszego zestawienia, od tamtego czasu stworzył on kolejny podcast, tym razem o tematyce finansowej. Uwielbiam głos Radka i jego mądrość życiową, dlatego z przyjemnością słucham tego co ma do powiedzenia. Z przyjemnością polecam kolejne efekty jego pracy.

………………………………………………………………………………………………………………………………..……………

GeekCast

Jeśli interesuje Cię marketing internetowy, biznes online i wszystko co związane z tematem, warto zajrzeć do Michała Barczaka, który w ciekawy sposób przedstawia powyższą tematykę.

 

Inteligentny Pasywny Dochód

Nie tak dawno pisałam o dywersyfikacji przychodów i dochodzie pasywnym, Grzegorz Ciupek bardzo merytorycznie porusza temat dochodu pasywnego, a dzięki temu uczy i inspiruje do działania.

Life Hacking Podcast

Podcast Ludwika Siadlaka inspiruje do rozwoju własnego umysłu (dzięki różnym metodom i technikom). Autor sam przekonuje, że dzięki jego sztuczkom, łatwiej będzie nam osiągnąć nasze życiowe cele. Sprawdź to!

 Margo Leads

O Margo wspominałam już w poprzednim zestawieniu, jednak chcę wspomnieć o niej ponownie, ponieważ podcast Start Up My Life przeszedł rebranding. Podcasterka porusza tematykę związaną z marketingiem online. W 19. odcinku możecie posłuchać jak rozmawiamy o zarabianiu na blogowaniu. O Margo jeszcze usłyszycie!

 Marketing Masterclass with Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska to kolejna kobieta, która mówi o biznesie i marketingu online. Z przyjemnością polecam ten podcast, jeśli chcecie ożywić swoją firmę.

 Talkersi

Całkiem świeży podcast o komunikacji, przełamywaniu strachu i poszukiwaniu szczęścia w życiu. Zapowiada się naprawdę świetnie!

 Podcast Osmana

Marcin Osman od dawna aktywnie działa w internecie na swoim Snapchacie, Instagramie czy Facebooku, dzieli się z innymi swoimi sposobami na udany biznes. Niedawno przyszedł czas także na podcasty. Mam nadzieję, że Marcin będzie kontynuował ten projekt.

 Pomoc w Kreatywnej Pracy

Jacek Kłosiński jest szeroko znany w środowisku blogerskim, dzięki swoim niesamowitym i przydanym treściom. Od niedawna Jacka możemy usłyszeć w jego podcaście, w którym poruszane tematy krążą wokół kreatywnej pracy.

 Positive Mind PL

Kolejne cudowne treści dotyczące biznesu online, a przede wszystkim marki osobistej. Joanna Cieślak-Ospalska w swoim podcaście uczy nas, jak pokazać się w internecie, aby nasza kariera bądź firma mogła się rozwijać.

Sukces.pl

Wspaniałe wywiady z ludźmi sukcesu, kilka słów o motywacji, praktyczne porady i wskazówki. Pozornie podcast ten to misz masz, ale tytuł podcastu idealnie opisuje jego treść. Naprawdę warto przesłuchać wszystkie odcinki!

 Tuż przy uchu

Jak sama autorka podcastu pisze, skierowany jest on do osób przedsiębiorczych i kreatywnych. Jeśli szukasz pomysłów na to, aby poprawić swoje życie i karierę zajrzyj do Kasi Bieleniewicz.

 

To tyle w tym odcinku. Wyjątkowo nie zatrzymuję Was tu dłużej. Łapcie wspaniałe treści u innych.

 

Poprzednie wpisy:

 

Polskie podcasty, które warto znać. Aż 15 tytułów!

Polskie podcasty, które warto znać #2 (7 propozycji)

Miło Cię widzieć. Rozgość się!